Stacje ładujące samochody elektryczne

Najlepszym sposobem, aby optymalnie wykorzystać energię słoneczną, a w efekcie elektryczną jest wykorzystywanie jej także na własne potrzeby. Zasilenie samochodu lub skutera nie powinno być dzisiaj problemem. Umiejscowiony na dachu panel fotowoltaiczny podłączony do stacji ładującej pozwoli Tobie już teraz wykorzystać własna energię do tego, abyś jeździł zakupionym pojazdem całkowicie za darmo.

PowerBell jest bezpośrednim dostawcą stacji ładowania firmy PowerOn

Jesteśmy dostawcą stacji szybkiego ładowania dla samochodów elektrycznych, elektrycznych skuterów i rowerów elektrycznych. Dzięki temu urządzeniu naładowanie pojazdów zajmuje kilka minut, a nie kilkanaście godzin, jak przy tradycyjnym gniazdku. Jesteśmy w Polsce jednym z pionierów w tej dziedzinie, z tak rozbudowaną ofertą. Nasza kompleksowa oferta doskonale wpisuje się w plan elektromobilności dla  miast, które zastanawiają się, aby w ten sposób stać się berdziej SMART. Jesteśmy certyfikowanym instalatorem i sprzedawcą tej usługi. Dostarczymy stacje pod wskazany adres, zakładamy i podłączamy. Stacje mogą być wyposażone w możliwość odczytu, docelowo będą służyły także do otrzymywania dodatkowych korzyści finansowych.  Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Tobie kompleksową ofertę. Oferujemy również umowy serwisowe z preferencyjnymi cenami dla administracji publicznej i sieci handlowych.

 

Posiadamy w ofercie również specjalne "ładowarki domowe", które można zgrać i sterować nimi za pomocą smartfonu lub komputera, siedząc wygodnie na sofie w domu lub w biurze. Wkrótce wprowadzimy ten produkt na krajowym rynku.

 

Stacje ladujace zuilmodel