Falowniki

 

Logo Fronius

Falowniki Fronius

 

Wydajne, niezawodne, wysokiej jakości inwertery fotowoltaiczne są jednymi z najbardziej uniwersalnych na rynku.

Doskonale można je łączyć niemal z każdymi panelami fotowoltaicznymi przy zachowaniu najwyższych parametrów. Dobry inwerter, to serce każdego systemu fotowoltaicznego. Główne cechy firmy Fronius to innowacyjne rozwiązania oraz optymalizacja produktu pod względem montażu oraz eksploatacji.

Fronius cechy: doskonała cena, doskonała kompatybilność z innymi urządzeniami, innowacyjność

Falownik FroniusFalowniki FroniusFroniusFalowniki firmy Fronius


 

Logo SMA

Falowniki SMA

 

SMA Solar Technology AG to firma, która projektuje, produkuje przetwornice słoneczne i systemy monitorowania dla fotowoltaiki.

Intuicyjny w obsłudze, bardzo wygodny i wydajniejszy niż kiedykolwiek. Wyznaczone są tutaj nowe standardy w technologii SMA. Nowoczesny wyświetlacz graficzny, wyświetlacz dziennych przychodów, także informacja o odzyskanej energii po zachodzie słońca. Uproszczona instalacja i koncepcja komunikacji bezprzewodowej poprzez Bluetooth na światowym standardzie: nowa generacja tych urządzeń spełniają niemal wszystkie życzenia. W szczytowej wydajności osiąga 97 procent. To urządzenie to jeden z elementów do wymagającej instalacji fotowoltaicznej.

SUNNY BOY 2000HF-USSUNNY BOY 2000HFSUNNY BOY 3000UFSUNNY BOY 5000US


 

Logo Omnik

Falowniki Omnik

 

Omnik New Energy Co, Ltd., to firma o wysokiej innowacyjności. Firma produkująca inwertery o najwyższej sprawności.

Falowniki Omnik, to wysoka technologia chińsko-niemieckiej spółki joint venture. Firma specjalizuje się w R & D, w produkcji i wprowadzania do obrotu fotowoltaicznych przetwornic. Bogata technologia uzyskana jest, dzięki wspólnym wysiłkom naukowców z Niemiec i Chin . Omnik utrzymuje długoterminową współpracę z prestiżowymi uczelniami na całym świecie. Lider w  ofercie, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości.

Omniksol-1.0.k-TLOmniksol-3.0.k-JPOmniksol-3.0.k-TL2Omniksol-3.0.k-TL