Miejsce postojowe dla samochodów ze zintegrowanym systemem

słonecznym. 

Miejsca postojowe

Duże centra handlowe, markety czy stacje paliw zapraszają codziennie setki, a nawet tysiące klientów do swoich sklepów. System proponowany przez SolarNed zabezpiecza samochody przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, ale przede wszystkim służy jako nośnik ogromnego potencjału w pozyskiwaniu energii. Odkryj ogromne źródło energii słonecznej, które rozświetli Twoje rachunki za energię.

SolarNed integruje z dachem panele słoneczne

SolarNed integruje z dachem panele słoneczne, które są całkowicie wodoodporne. W rzeczywistości, możemy zbudować cały parking panelami słonecznymi na dachu, od A do Z właśnie. Jaki otrzymamy rezultat? Wygodne i estetyczne rozwiązanie energetyczne gdzie - oprócz funkcjonalnego parkingu, cieszyć się będziesz korzyściami płynącymi z zielonej energii. Parkingi to doskonałe miejsce, które można wykorzystać do zbierania energii. Dla sieci handlowych przygotowaliśmy także specjalną ofertę ze stacjami ładującymi. Wasi klienci będą mogli pozostawić swoje pojazdy w miejscu , które chroni przed czynnikami atmosferycznymi, a w dodatku będą mogli naładować swoje elektryczne samochody, które stają się z dnia na dzień coraz bardziej popularne. Energia będzie pochodzić właśnie z paneli zamieszczonych na dachu, a za słońce przecież się nie płaci.

 

punktator Estetyczna i dająca docelowo oszczędności budowla jest w 100% wodoodporna.

punktatorWszystko w jednym „All-in-one” - budownictwo ze zintegrowaną energią słoneczna na dachu z możliwością instalacji urządzeń do ładowania pojazdów elektrycznych.

punktatorMontaż systemu nadaje się do wszystkich typów paneli słonecznych.

punktatorKable są estetycznie ukryte w kanale. Możliwość zbudowania parkingu od podstaw.

 

 

Przykładowe wiaty:

 

punktator1 stanowiskowe

wymiar: 7m x 3m x 2,5m

ilość paneli 12sztuk

moc 3, 000kWp

Cena, skontaktuj się z nami

punktator2 stanowiskowe

wymiar: 7m x 6m x 2,5m

ilość paneli 24szzt

moc 6,000 kWp

Cena, skontaktuj się z nami

punktator20 stanowiskowe

wymiar: 14m x 30m x x2,5m

ilość paneli 240szt

moc 60, 000 kWp

Cena, skontaktuj się z nami