Miejsce postojowe dla samochodów ze zintegrowanym systemem

fotowoltaicznym. 

Miejsca postojowe

Duże centra handlowe, sieci sklepów wielkopowierzchniowych, czy stacje paliw zapraszają codziennie setki, a nawet tysiące klientów do swoich sklepów. System proponowany przez PowerBell zabezpiecza samochody przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, ale przede wszystkim służy jako nośnik ogromnego potencjału w pozyskiwaniu energii. Odkryj ogromne źródło energii słonecznej, które rozświetli Twoje rachunki za energię.

PowerBell integruje z dachem panele fotowoltaiczne

PowerBell integruje z dachem panele słoneczne, które są całkowicie wodoodporne. W rzeczywistości, możemy zbudować cały parking panelami fotowoltaicznymi na dachu, od A do Z właśnie. Jaki otrzymamy rezultat? Wygodne i estetyczne rozwiązanie energetyczne, gdzie oprócz funkcjonalnego parkingu, cieszyć się będziesz korzyściami płynącymi z zielonej energii. Parkingi to doskonałe miejsce, które można wykorzystać do zbierania energii. Dla sieci handlowych przygotowaliśmy także specjalną ofertę ze stacjami ładującymi samochody elektryczne. Wasi klienci będą mogli pozostawić swoje pojazdy w miejscu , które chroni przed czynnikami atmosferycznymi, a w dodatku będą mogli naładować swoje elektryczne samochody, które stają się z dnia na dzień coraz bardziej popularne. Energia będzie pochodzić właśnie z paneli zamieszczonych na dachu, a za słońce przecież się nie płaci.

 

punktator Estetyczna i dająca docelowo oszczędności budowla jest w 100% wodoodporna.

punktatorWszystko w jednym „All-in-one” - budownictwo ze zintegrowaną energią słoneczna na dachu z możliwością instalacji urządzeń do ładowania pojazdów elektrycznych.

punktatorMontaż systemu nadaje się do wszystkich typów paneli słonecznych.

punktatorKable są estetycznie ukryte w kanale. Możliwość zbudowania parkingu od podstaw.

 

 

Przykładowe wiaty:

 

punktator1 stanowiskowe

wymiar: 7m x 3m x 2,5m

ilość paneli 12sztuk

moc 3, 240kWp

Cena, skontaktuj się z nami

punktator2 stanowiskowe

wymiar: 7m x 6m x 2,5m

ilość paneli 24szzt

moc 6,480 kWp

Cena, skontaktuj się z nami

punktator20 stanowiskowe

wymiar: 14m x 30m x x2,5m

ilość paneli 240szt

moc 64, 800 kWp

Cena, skontaktuj się z nami