Stacje ładujące

Carparking

Najlepszym sposobem, aby optymalnie wykorzystać energię słoneczną, a w efekcie elektryczną jest wykorzystywanie jej także na własne potrzeby. Zasilenie samochodu lub skutera nie powinno być dzisiaj problemem. Umiejscowiony na dachu solar fotowoltaiczny podłączony do stacji ładującej pozwoli Tobie już teraz wykorzystać własna energię do tego, abyś jeździł zakupionym pojazdem całkowicie za darmo.

SolarNed jest wyłącznym bezpośrednim dostawcą stacji ładowania firmy EVBOX

SolarNed jest dostawcą stacji szybkiego ładowania dla samochodów elektrycznych, elektrycznych skuterów i rowerów elektrycznych. Dzięki temu urządzeni naładowanie pojazdów zajmuje kilka minut, a nie kilka godzin, jak przy tradycyjnym gnaizdku. Jesteśmy w Polsce jednym z pionierów w tej dziedzinie. Są już miasta, które zastanawiają się, aby w ten sposób udoskonalić miejską komunikacje. Jesteśmy certyfikowanym instalatorem i sprzedawcą tej usługi. Dostarczymy stacje pod wskazany adres, zakładamy i podłączamy. Stacje mogą być wyposażone w czytniki kart i chipy. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Tobie kompleksową ofertę. Oferujemy również umowy serwisowe z preferencyjnymi cenami dla administracji publicznej i sieci handlowych.

 

Istnieją również specjalne "ładowarki domowe", które można zgrać i sterować nimi za pomocą smartfonu lub komputera, siedząc wygodnie na sofie w domu lub w biurze. Wkrótce wprowadzimy ten produkt na krajowym rynku.

 

Stacje ladujace beugelmodelStacje ladujace paalmodelStacje ladujace metkabelStacje ladujace wandmodelStacje ladujace zuilmodel